O nas

Salon Fryzur i Pielęgnacji serdecznie zaprasza!

 

Oferujemy profesjonalne doradztwo w zakresie fryzur damskich (strzyżenie, farbowanie, pielęgnacja), męskich (strzyżenie, farbowanie, stylizacja zarostu) i dziecięcych (strefa Fryzurkowo ) oraz najbardziej fantazyjnych cięć i fryzur codziennych, jak i również okazjonalnych.

 

Doświadczenie, profesjonalizm i pasja – te słowa określają naszą działalność.

 

Salon powstał dzięki pasji do zawodu, o czym świadczą opinie Klientów, certyfikaty i nagrody oraz udział w targach i szkoleniach międzynarodowych. 

 

Wykonujemy fryzury artystyczne, alternatywne, nowoczesne, jak również tradycyjne. Każde cięcie, uczesanie i farbowanie dopasowywane są do twarzy, stylu i oczekiwań Klienta. Dzięki temu zawsze osiągamy zjawiskowy efekt!

 

Pracujemy tylko na profesjonalnych produktach najlepszych marek: Wella, Alfaparf, Joico i Estel.

 

Umów się na wizytę, jeśli marzy Ci się metamorfoza lub po prostu – fryzura idealnie dopasowana do Twojego wyglądu i charakteru. Zapraszamy

 

Zespół


Justyna ZiębaJustyna – jestem właścicielem salonu. Fryzjerstwo jest moją pasją. W tej dziedzinie od kilkunastu lat nieustannie pogłębiam swoją wiedzę, biorąc udział w szkoleniach organizowanych w Akademiach Mahogany i Saco w Londynie, czy Ramiro Mata w Barcelonie. Specjalizuję się w koloryzacji i metamorfozach.


Natalia WardowskaNatalia – pracuję w zespole od 10 lat. Staram się być perfekcyjna zarówno w strzyżeniach jak i w koloryzacji. Moja pomysłowość w doborze fryzur mile zaskakuje nawet najbardziej wymagające Klientki.
Justyna ZiębaSławek – specjalizuję się w fryzurach męskich i dziecięcych. Zajmuję się też strefą Barber Shop , gdzie modeluję i golę prawdziwych mężczyzn.
Jolanta WilczarskaJola - praca w zawodzie kosmetyczki zawsze była moją pasją. Moją domeną w pracy są zabiegi pielęgnacyjne i estetyczne dla kobiet i mężczyzn. Swoje wizje artystyczne potrafię wykorzystać przy stylizacji paznokci i makijażu. Cechuje mnie solidność i zaangażowanie w każdy szczegół.
NataliaNatalia - opis.
ŁukaszŁukasz - opis.
EwelinaEwelina - opis.

Proszę wprowadzić zmiany

Polski Polish