Masz pytanie, napisz do nas.

Salon fryzur Justyna Zięba

 

Justyna ZiębaJustyna – właściciel salonu fryzjersko-kosmetycznego, edukator marki Lisap Milano, trycholog.

Wiedzę swą zdobywała w międzynarodowych akademiach takich jak Vidal Sasson , Saco, Ramiaramata, Mahogany. Swoją przygodę z fryzjerstwem rozpoczęła ponad 20 lat temu.

W pracy cechuje mnie dokładność, cierpliwość i kreatywność. Wychodzę z założenia, że piękno wymaga oprawy a dobrze dobrana fryzura to taka, która podkreśli naszą osobowość. Fryzjerstwo jest moją największą pasją , wrażliwość na piękno i wyobraźnia pozwala mi tworzyć wspaniałe stylizacje ślubne. Piękno Twoich włosów zaczyna się od wewnątrz dlatego w codziennej pracy łączę wiedzę fryzjerską i trychologiczną dając skuteczne rozwiązania swoim klientom zapobiegając wypadaniu włosów, łysieniu i chorobom skóry głowy.

Natalia WardowskaNatalia – fryzjer damsko-męski. Najbardziej doświadczona osoba w zespole. Odbyła niezliczoną ilość szkoleń pod okiem najlepszych instruktorów. Jej pasją są koloryzacje , strzyżenia damskie oraz upięcia.
Justyna ZiębaSławek – specjalizuję się w fryzurach męskich i dziecięcych. Najczęściej można go spotkać w strefie Barber , gdzie modeluje i goli prawdziwych mężczyzn. Kontaktowy , lubiący swoją pracę i pomocny w doborze odpowiednich kosmetyków dla włosów i brody. Dba o wizerunek salonu i jakość świadczonych w nim usług , zawsze pomocny i usmiechniety.
Jolanta WilczarskaJola - praca w zawodzie kosmetyczki zawsze była moją pasją. Moją domeną w pracy są zabiegi pielęgnacyjne i estetyczne dla kobiet i mężczyzn. Swoje wizje artystyczne potrafię wykorzystać przy stylizacji paznokci i makijażu. Cechuje mnie solidność i zaangażowanie w każdy szczegół.
NataliaNatalia - fryjer męski i dziecięcy oraz lady barber. Miła , uśmiechnięta i zawsze chętna do pracy. Specjalizuje się we fryzjerstwie męskim, odbyła szkolenie ze stylizacji brody i zarostu. Warsztat swój doskonali codziennie pod okiem Sławka i Łukasza. Swym miłym usposobieniem zaraża innych.
ŁukaszŁukasz - fryzjer damsko-męski oraz barber. Od najmłodszych lat wiedział co będzie robić w swoim życiu. Dokładność i profesjonalizm to jego główne cechy. Odnajduje się we fryzjerstwie damskim, męskim oraz koloryzacjach. Od 10 lat szkoli się i doskonali swoje rzemiosło.
EwelinaEwelina - absolwentka naszego salonu, fryzjer damsko-męski oraz dziecięcy. Młoda, ambitna dążąca do wyznaczonych celów , kwalifikacje podnosi na licznych szkoleniach oraz w salonie. Zawsze sumiennie wykonuje usługi.

 

 
 
 
Salon fryzur Justyna Zięba
ul. Groblowa 4
86-300 Grudziądz
Telefon: +48 600 813 229
E-mail:biuro@salonfryzurjustyna.pl
Strona WWW:http://www.salonfryzurjustyna.pl

Konta społecznościowe

Proszę wprowadzić zmiany

Polski Polish